Fluids Processing Maintenance in Processing  
    Info     Contact     Nieuwsbrief     Statistieken     Disclaimer     Privacy     Bedrijven log-in     Adverteren 
    Laat alle banners tegelijk zien..  
logo SolidsProcessing.nl
   
 
   

 
 
 
Airtechnic Solutions bv, Horst aan de Maas
 
Beek BV, Van, Drunen
 
VDL Industrial Products b.v., Eindhoven, Aalst- Erebodegem
 
Mettler-Toledo B.V., Tiel, `s-Hertogenbosch
 
TBK & DCP, Less spillage, more performance
 
Dinnissen B.V., Sevenum, Purmerend
 
 

Productnieuws

Nieuwe Lufft-dataloggers met USB- en ethernetaansluiting

printversie Stuur iemand dit bericht Tweet this

Nieuwe Lufft-dataloggers met USB- en ethernetaansluiting  

HITMA Instrumentatie introduceert een nieuwe lijn dataloggers van het Duitse fabrikaat Lufft. Door het strakke design lijken deze OPUS20-dataloggers misschien op een kamerthermostaat, maar uiterlijk bedriegt. De kracht van deze nieuwe lijn dataloggers zit in het grote geheugen (meer dan 3 miljoen meetwaarden), de interface (USB en ethernet) en de universele uitvoeringen. Het paradepaardje uit de serie is de uitvoering voor het loggen van CO2, temperatuur en relatieve vochtigheid. Waar standaard CO2-dataloggers een netvoeding nodig hebben, werkt de OPUS20 van Lufft meer dan één jaar op 4 penlites.

Uitlezen en programmeren
Alle 8 de uitvoeringen uit de OPUS20-serie hebben een USB- en ethernetinterface. Uitlezen en programmeren via USB is handig voor stand alone gebruik. De ethernetaansluiting maakt het mogelijk de datalogger via ethernet te voeden (POE) en uit te lezen. Hierdoor is het eenvoudig om diverse ruimtes binnen het bedrijfsnetwerk te monitoren.

Alarmfunctie
De locale alarmfunctie bij een grenswaardenoverschrijding waarschuwt bij bijvoorbeeld een te hoge concentratie CO2 of een te hoge luchtvochtigheid. De software voor de OPUS20-dataloggers is gratis via internet te downloaden. De nieuwe dataloggers zijn bovendien opvallend scherp geprijsd. Op de website van HITMA Instrumentatie zijn de technische specificaties en prijsinformatie terug te vinden.

Meer informatie:     Hitma Instrumentatie B.V.     Externe link     Vraag per e-mail    
Geplaatst: 03/10/2011 Getoond: bericht 168 x