Fluids Processing Maintenance in Processing  
    Info     Contact     Nieuwsbrief     Statistieken     Disclaimer     Privacy     Bedrijven log-in     Adverteren 
    Laat alle banners tegelijk zien..  
logo SolidsProcessing.nl
   
 
   

 
 
 
Airtechnic Solutions bv, Horst aan de Maas
 
Beek BV, Van, Drunen
 
VDL Industrial Products b.v., Eindhoven, Aalst- Erebodegem
 
Mettler-Toledo B.V., Tiel, `s-Hertogenbosch
 
TBK & DCP, Less spillage, more performance
 
Dinnissen B.V., Sevenum, Purmerend
 
 

Productnieuws

MLH Laboratorium-Batchmixer nieuw bij WAM

printversie Stuur iemand dit bericht Tweet this

Met mechanisch opgewekt vloeistofbed

MLH Laboratorium-Batchmixer nieuw bij WAM Met mechanisch opgewekt vloeistofbed 

De MLH Laboratorium-Batchmixer bestaat uit een op zichzelf staande aandrijving met ingebouwde frequentie-inverter, een eenvoudig te vervangen horizontale as met mengelementen die alleen aan de aandrijfzijde wordt ondersteund, en een eenvoudig te vervangen, ronddraaiende mengkamer, compleet met in- en uitlaat.
MLH Laboratorium-Batchmixers werken volgens het principe van een mechanisch opgewekt vloeistofbed. Dit zorgt voor product- en procesontwikkeling die vandaag de dag in de industrie gevraagd wordt. Het snel wisselen van de trommel, in combinatie met een ruim pakket als basisuitrusting, verzekert gebruik voor een veelheid aan toepassingen.
In sommige gevallen kan, om het gewenste mengresultaat te verkrijgen, een apart aangedreven hogesnelheids kluitenbreker worden aangebracht.
MLH is een Laboratorium-Batchmixer die geschikt is voor toepassingen in de bedrijfstakken van geneesmiddelen, voedingsmiddelen, chemie, biochemie en poedermetallurgie.

Totaal volume: 6, 12 of 30 liter
Instelbare aandrijving met variobloc
Mixeraandrijving: 1.1 kW (6 of 12 liter) 2.2 kW (30 liter)
Frequentie: 50 – 60 Hz
Aandrijving kluitenbreker: 0.12 kW
Snelheid kluitenbreker: 1,450 rpm
Gewicht: 245 tot 285 kg

Direct klaar voor gebruik
Mixer en behuizing van RVS
Mixer volledig afgemonteerd en getest
Ploegscharen en/of peddels
Tafelmodel of vrijstaand op wieltjes
Elektronische bediening van het toerental van de mengas
Bedieningspaneel ingebouwd in de mixerbehuizing
Toevoertrechter

Meer informatie:     WAM Holland B.V.    
Geplaatst: 28/09/2011 Getoond: bericht 289 x