Fluids Processing Maintenance in Processing  
    Info     Contact     Nieuwsbrief     Statistieken     Disclaimer     Privacy     Bedrijven log-in     Adverteren 
    Laat alle banners tegelijk zien..  
logo SolidsProcessing.nl
   
 
   

 
 
 
Airtechnic Solutions bv, Horst aan de Maas
 
Beek BV, Van, Drunen
 
VDL Industrial Products b.v., Eindhoven, Aalst- Erebodegem
 
Mettler-Toledo B.V., Tiel, `s-Hertogenbosch
 
TBK & DCP, Less spillage, more performance
 
Dinnissen B.V., Sevenum, Purmerend
 
 

Productnieuws

Innovatieve bigbag van Jansen & Heuning

printversie Stuur iemand dit bericht Tweet this

Genomineerde PIP op Youtube

f u l l s c r e e n
foto film
 

Een filmpje over onze nieuwe bigbag vertelt iets over de nieuwe `bigbag` (FIBC - bulkzak) die we hebben uitgevonden. Deze is volledig automatisch op te pakken en te vullen. Wellicht is dat iets voor uw organisatie om over na te denken.


Als u met ons van mening bent dat we de `Proces Innovatie Prijs 2010` verdienen, stem dan op Jansen & Heuning. Het zou mooi zijn als we op deze manier kunnen laten zien dat `Bulk Handling in Beweging is`.

[update 6 oktober:] We mochten op 5 oktober de PIP-publieksprijs in ontvangst nemen. Met een derde van de stemmen een duidelijke winnaar! Bij deze dank aan degenen die hun stem op ons concept uitbrachten (zie externe link voor een bericht over de uitreiking).


De Proces Innovatie Prijs (PIP) is een erkenning voor innovatieve producten en oplossingen binnen de procesindustrie, op initiatief van de Machevo & Bulk Vereniging en beursorganisator VNU Exhibitions. Jansen & Heuning met haar inzending FIBC is genomineerd en dingt mee naar de Vakprijs en de Publieksprijs die op dinsdag 5 oktober tijdens Industrial Processing wordt uitgereikt.

Agenda:     Industrial Processing 2010
Meer informatie:     Jansen & Heuning     Externe link    
Geplaatst: 30/09/2010 Getoond: bericht 447 x