Fluids Processing Maintenance in Processing  
    Info     Contact     Nieuwsbrief     Statistieken     Disclaimer     Privacy     Bedrijven log-in 
    Laat alle banners tegelijk zien..  
logo SolidsProcessing.nl
   
 
   

 
 
 
Airtechnic Solutions bv,
 
Beek BV, Van, Drunen
 
VDL Industrial Products b.v., Eindhoven, Aalst- Erebodegem
 
Mettler-Toledo B.V., Tiel, `s-Hertogenbosch
 
TBK & DCP, Less spillage, more performance
 
 

Productnieuws

Nieuw: Filcoflex en Hygiënisch wegen

printversie Stuur iemand dit bericht Tweet this

Eindelijk van uw stoffen manchetten af.

Nieuw: Filcoflex en Hygiënisch wegen Eindelijk van uw stoffen manchetten af. 

Filcoflex heeft als nieuwste telg in de Surefit Line een FSC manchet speciaal ontworpen voor dosseer en weeg installaties.

Door een voedingsmiddelen geschikte en erg soepele witte PU folie te gebruiken krijg je een extreem soepele manchet.
Daar ander PU manchetten vaak nog te stug of stijf werden bevonden voor weeg- en doseerinstallaties hebben wij een een nieuwe PU folie die wat dunner is en een lagere hardheid heeft, namelijk onze nieuwste PU-UF W. Hierdoor worden weeg- en doseer processen niet meer beinvloedt door stuge of stijve flexibele verbindingen.

Bij PU-UF W manchetten is door de grote soeplesse van het materiaal een balgvorm niet meer nodig.
Stoffen manchetten zijn ruw en voorzien van stiksel waardoor het zeer moeilijk is deze schoon en hygiënisch te houden.
Daar onze folies een glad oppervlak hebben nemen deze geen andere stoffen op.
PU-UF W heeft een 450% rek voordat het scheurt.

Omdat de Manchetten niet transparant zijn kan er ook een transparant kijkvenster in worden gelast, hierdoor is een eventuele poederstroom of verstopping ook zichtbaar.

Doordat dit materiaal erg geschikt is om te lassen kunnen we het in elke wenselijke vorm produceren.
Denk bijvoorbeeld aan;
- Conische diameterverlopen
- verlopen voor uitlijningsverschillen
- Diameter verloop gecombineerd met uitlijningsverschillen
- rond naar rechthoekverlopen
Of elke andere vorm die u wenst.

Deze PU-UF W manchetten zijn ook te krijgen met een Jacob Koppeling om ook de beste verbindingstechniek te gebruiken voor toepassingen waar hygiëne & CE veiligheid hoog in het vaandel staan.

Deze manchetten zijn ook vanaf eind 2010 te bestellen via onze online bestelmodule.

Meer informatie:     Filcoflex B.V.     Externe link     Vraag per e-mail    
Geplaatst: 13/08/2010 Getoond: bericht 287 x