Fluids Processing Maintenance in Processing  
    Info     Contact     Nieuwsbrief     Statistieken     Disclaimer     Privacy     Bedrijven log-in 
    Laat alle banners tegelijk zien..  
logo SolidsProcessing.nl
   
 
   

 
 
 
Airtechnic Solutions bv,
 
Beek BV, Van, Drunen
 
VDL Industrial Products b.v., Eindhoven, Aalst- Erebodegem
 
Mettler-Toledo B.V., Tiel, `s-Hertogenbosch
 
TBK & DCP, Less spillage, more performance
 
 

Persbericht

Meten van stoffigheid

printversie Stuur iemand dit bericht Tweet this

Stofgedrag van vaste stoffen en poeders analyseren

Meten van stoffigheid Stofgedrag van vaste stoffen en poeders analyseren 

In het kader van de toenemende aandacht voor stofgedrag van bulkstoffen en poeders, heeft het laboratorium van Delft Solids Solutions een nieuwe analysemogelijkheid voor poeders in haar portfolio opgenomen. Het betreft stofmeting via het zgn. roterende trommel principe, geïntegreerd in de Heubach dust meter, overeenkomstig NEN-EN 15051.

De Heubach stofmeter maakt gebruik van een roterende trommel om het stof uit een bekende hoeveelheid poeder vrij te maken, waarbij het stof vervolgens door een gecalibreerde luchtstroom wordt getransporteerd. De totale hoeveelheid vrijgekomen stof wordt vervolgens gekwantificeerd.
De Heubach stofmeter wordt nu veelal toegepast voor en door bedrijven actief in enzymen en bakkerijgrondstoffen, maar de toepassing van dit type metingen zal in de nabije toekomst in veel meer branches wenselijk - zo niet noodzakelijk - worden.

De werking en mogelijkheden van de Heubach stofmeting kan met onze specialisten worden doorgesproken tijdens de easyFairs Solids2009 beurs van 25-26 november 2009 in Ahoy, Rotterdam. Om e.e.a. luister bij te zetten organiseert Delft Solids Solutions tijdens deze beurs op haar stand een prijsvraag waarbij dagelijks mooie prijzen te winnen zijn in de vorm van een i-Pod shuffle en champagne.

Agenda:     easyFairs® SOLIDS Rotterdam
Meer informatie:     Delft Solids Solutions B.V.    
Geplaatst: 30/10/2009 Getoond: bericht 845 x