Fluids Processing Maintenance in Processing  
    Info     Contact     Nieuwsbrief     Statistieken     Disclaimer     Privacy     Bedrijven log-in 
    Laat alle banners tegelijk zien..  
logo SolidsProcessing.nl
   
 
   

 
 
 
Airtechnic Solutions bv,
 
Beek BV, Van, Drunen
 
VDL Industrial Products b.v., Eindhoven, Aalst- Erebodegem
 
Mettler-Toledo B.V., Tiel, `s-Hertogenbosch
 
TBK & DCP, Less spillage, more performance
 
 

Persbericht

Tectron Metaal Detectoren bij Master Engineering

printversie Stuur iemand dit bericht Tweet this

Tectron Metaal Detectoren bij Master Engineering  

Master Engineering b.v., gevestigd in Heteren, heeft onlangs de vertegenwoordiging voor Nederland verworven van het Amerikaanse Tectron Engineering Co.

Tectron is een gerenommeerde firma uit de VS, die zich gespecialiseerd heeft in het leveren van Metaal Detectoren voor Bulk toepassingen. Deze Metaal Detectoren zijn met name geschikt om grotere metaaldelen in op transportbanden voor bijvoorbeeld kolen, ijzerertsen, cement, recycling producten, gebroken glas, enz. te detecteren.
Ook voor toepassingen in vrije val situaties heeft Tectron diverse oplossingen.

Tectron heeft een viertal modellen in haar programma, die vooral verschillend zijn in de mate van gevoeligheid.

Het leveringsprogramma van Master bestaat verder uit bandwegers, doseerbanden, schroefweegsystemen, valplaat meetsystemen, silo- en bunkerwegingen, batchwegers, vochtmeetsystemen, flowmeting voor pneumatisch transport, flow-no-flow signalering,, Hawk niveaumeetsystemen, Sick Maihak volumemeetsystemen voor transportbanden en grote displays van WE.tec

Meer informatie:     Master Engineering B.V.    
Geplaatst: 22/09/2008 Getoond: bericht 613 x