Fluids Processing Maintenance in Processing  
    Info     Contact     Nieuwsbrief     Statistieken     Disclaimer     Privacy     Bedrijven log-in 
    Laat alle banners tegelijk zien..  
logo SolidsProcessing.nl
   
 
   

 
 
 
Airtechnic Solutions bv,
 
Beek BV, Van, Drunen
 
VDL Industrial Products b.v., Eindhoven, Aalst- Erebodegem
 
Mettler-Toledo B.V., Tiel, `s-Hertogenbosch
 
TBK & DCP, Less spillage, more performance
 
 

Persbericht

Nieuw!: het Q-Box explosiedrukontlastingssysteem

printversie Stuur iemand dit bericht Tweet this

Nieuw!: het Q-Box explosiedrukontlastingssysteem  

Bij opstellingen in nauwe ruimtes was het in het verleden dikwijls moeilijk om een geschikte en veilige explosiedrukontlasting toe te passen.
Loopgangen, straten of aangrenzende gebouwen vormden voor de gebruikelijke explosie- drukontlastingssystemen vaak een probleem.

De “Q-box” dooft vlammen en hitte die vrijkomen bij de explosiedrukontlasting en biedt dus de mogelijkheid machines, apparaten en installatiecomponenten op de ideale plaats te monteren.
De “Q-box” biedt een optimale bescherming, tegen een gunstige prijs, voor installaties met een geringe stevigheid en grote drukontlastingsvlakken. De rechthoekige aansluiting is afgestemd op de standaard barstplaatmaten, en kan zodoende ook gemakkelijk bij renovaties gebruikt worden. Het systeem werkt onderhoudsvrij en zonder verdere kosten tijdens de levensduur.

Bij binnenopstelling van installaties, zoals bijvoorbeeld elevatoren, is de Q-box , in vergelijking met uitblaaskanalen, de meest economische oplossing.

Meer informatie:     VDL Industrial Products b.v.    
Geplaatst: 11/01/2007 Getoond: bericht 934 x, printversie 25 x