|
Hosokawa Micron uit Doetinchem, specialist in mengen en drogen heeft onlangs 245 deelnemers mogen ontvangen uit 17 verschillende landen tijdens het seminar omtrent mengen en drogen van poeders. De doelstelling om de bekendheid met en bewustwording van meng- en droogtechnologieën te verbeteren is dan ook zeker bereikt.
Sales & Marketing Manager en organisator Christophe Krug kijkt tevreden terug op het tweedaagse seminar, dat werd gegeven in drie verschillende talen: "Het waren zes intensieve maar zeer bevredigende dagen. We hebben onze klanten op een nieuwe manier kunnen informeren over ontwikkelingen en innovaties binnen Hosokawa Micron. We wilden ze graag bewust maken van de expertise die we in huis hebben, en ze daarnaast op de hoogte brengen van de verschillende technologieën. Daarin zijn we zeker geslaagd, want de bezoekers hebben achteraf erg positief gereageerd. Ook hebben veel meer gasten dan verwacht zowel de eerste dag `Mengen` als de tweede dag `Drogen` gevolgd. Dat zegt dus wel genoeg over hoe waardevol en interessant men de verschillende onderwerpen vond."
Het programma bestond uit een combinatie van theorie en praktijkgerichte situaties. In de ochtend werd gestart met interessante theoretische lezingen van professoren en andere bekenden uit de wereld van de poederverwerking, gevolgd door machinedemonstraties in de testfabriek.
|