Fluids Processing Maintenance in Processing  
    Info     Contact     Nieuwsbrief     Statistieken     Disclaimer     Privacy     Bedrijven log-in     Adverteren 
    Laat alle banners tegelijk zien..  
logo SolidsProcessing.nl
   
 
   

 
 
 
Airtechnic Solutions bv, Horst aan de Maas
 
Beek BV, Van, Drunen
 
VDL Industrial Products b.v., Eindhoven, Aalst- Erebodegem
 
Mettler-Toledo B.V., Tiel, `s-Hertogenbosch
 
TBK & DCP, Less spillage, more performance
 
Dinnissen B.V., Sevenum, Purmerend
 
 

Productnieuws

Micova vacuumpomp

printversie Stuur iemand dit bericht Tweet this

nieuwste serie olievrije draaischuifpompen

Micova vacuumpomp nieuwste serie olievrije draaischuifpompen 

Op de Hannover Messe heeft Rietschle Thomas de nieuwste serie olievrije draaischuifpompen tentoongesteld.
Deze serie, Micova genaamd, is voortgekomen uit de Druvac serie, deze betrouwbare serie druk- vacuum- en drukvacuümpompen zijn ruim 10 jaar op de markt en hebben hun sporen ruimschoots verdiend.
Door een verdere verbetering van de koeling van het pomphart o.a. door een tweetraps drukluchtkoeler zal de blaasluchttemperatuur beduidend lager liggen. Tevens wordt hiermee de totale pomptemperatuur verlaagd hetgeen de levensduur van lagers en lamellen ten goede komt. Verder is vooral veel aandacht besteed aan de toegankelijkheid voor service van de pomp. Door eenvoudig bereikbare filters, lagers en lamellen is de servicetijd enorm teruggebracht.
De Micova zal in september leverbaar zijn in de capaciteiten 100 en 140 m3/h. In de loop van 2006 zullen de 60 en de 80 m3/h versie hieraan toegevoegd worden.
De Micova zal leverbaar zijn als compressor, vacuümpomp en de gecombineerde drukvacuümpomp.
De toepassingen van de Micova zijn: de grafische industrie, beluchting van bodem en vloeistoffen, pick&place, verpakkingsindustrie, kartonageindustrie

Meer informatie:     Gardner Denver Nederland b.v.    
Geplaatst: 02/06/2005 Getoond: bericht 406 x, printversie 10 x